Upravit stránku

Naše podlahy vyrábíme v základu tmelené a jemně broušené (150 zrno). Podlaha však potřebuje finální úpravu, která dodá povrchu celistvý vzhled a podlahu chrání.

Za příplatek prováděny finální povrchové úpravy olejování nebo lakování, případně kartáčování a to na moderních linkách, kde je zaručeno nanasení přesně stanovených vrstev oleje či laku. Pro povrchové úpravy používáme kvalitní německé oleje a laky značky KNEHO.

Případně finální povrchovou úpravu může nanést individuálně také podlahář po pokládce.

Kartáčování / drásání

Povrch prkna je díky kartáčování hrubší, což dodává prknu oblíbený přírodní a starší vzhled.

Přírodní olej

Podlahy ošetřené olejem se vyznačují především schopností dýchat a příjemnými povrchovými vlastnostmi. Přírodní olej dřevo impregnuje, povrch zůstává přirozený, je příjemný na dotek a velmi snadno se dá renovovat. Povrchy FeelWood jsou napuštěny dvěmi vrstvami oleje. Olej je prověřený dle DIN 68861-1B:2011 v zátěžové skupině B1 a je vhodný pro komerční využití.
 

UV lak

Velmi odolný povrch, a to i proti znečištění. Povrch je uzavřený a snadno se čistí. Tato povrchová úprava se skládá ze 6 vrstev. Je prověřený podle DIN 13696 a je tak vhodný do komerčních objektů. Tento vysoce kvalitní povrch okouzlí sametovým leskem, ale také ušlechtilým vzhledem.

Barevné oleje a laky

Pro náročnější zákazníky nabízíme varianty barevných odstínů, které skvěle sladí každý interiér, dle Vašich přání. Od tmavých po světlé barvy.

 

Inspirujte se možnými úpravami povrchů našich masivních podlah

Potřebujte více informací o povrchových úpravách dřevěných podlah? Kontaktujte nás!