Upravit stránku

Dřevěná podlaha není jen jedna – který její typ je ten nejlepší?

Vaše rozhodnutí vybavit svůj dům dřevěnou podlahou nadšeně schvalujeme. Tomuto přírodnímu materiálu nelze odepřít řadu výhod, mezi které patří i znamenitá odolnost a skvělé izolační vlastnosti. Dřevo v sobě navíc nezadržuje prach a je tak dobrou volbou i pro alergiky.  

Pokládka dřevěné podlahy od A do Z

Kvalitní dřevěná podlaha vám bude dělat radost roky. Tedy pokud se o ni budete dobře starat. 
A nemáme teď na mysli jen její správnou údržbu. Pozornost je třeba věnovat i samotné pokládce podlahy. Jak na to?

Montáž podlahy dnes a před 50 lety

Už před tisíci lety lidé věděli, jak je dřevo úžasný materiál. Dávalo jim teplo, střechu nad hlavou, pevnost pod nohama, a hlavně pocit bezpečí. Dřevo je součástí našich domovů dodnes. Práce se dřevem tehdy a dnes ale vypadá úplně jinak. Stačí se vrátit o pár desítek let.

Masivní podlaha jako spojující prvek celého bytu

Podlaha je největší plocha v interiéru, která určuje jeho charakter. Neplánujeme ji vyměňovat každých pár měsíců, čili ji vybíráme na dlouhou dobu. Aby váš byt působil harmonicky a v souladu, zvolte masivní podlahu do celého interiéru. Dodáte mu tak jedinečnost a jednotný styl.

Jak správně čistit a pečovat o dřevěnou terasu

Dřevěná terasa je nejen nádherná, ale překvapí vás svou dlouhou životností. Aby vám však sloužila co nejdéle a zachovala si svůj přirozený vzhled, je nutné o ni pečovat. 

Dřevěná podlaha do dřevostavby patří

Přemýšlíte nad podlahou do nové dřevostavby? Můžete vybírat z široké řady možností, ve hře jsou umělé materiály, ale i kvalitní a funkční masivní dřevěná podlaha. A vězte, že tenhle nadčasový materiál s vaší dřevostavbou doslova sroste.

Znáte rozdíly mezi lakovanou a olejovanou podlahou?

Rozhodli jste se pro masivní dřevěnou podlahu a nyní přemýšlíte, jaké povrchové úpravě dát přednost? Díky široké nabídce povrchových úprav se můžeme hravě přizpůsobit všem vašim požadavkům.